fbpx

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů uděluji souhlas se shromažďováním, uchováním a jiným zpracováním veškerých osobních údajů společnosti MEJVY, s.r.o., Újezd 2, Mohelnice 789 85 IČ: 07267118 Česká republika (dále jen Společnost). Vyplněním osobních údajů spotřebitel výslovně souhlasí se zařazením veškerých jím vyplněných osobních údajů (dále jen „údaje“) do databáze Společnosti, jakožto správce a s jejich následným zpracováním prostřednictvím zpracovatele určeného správcem pro marketingové účely, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách společnosti či třetích osob, jakož i zasílaní obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání tohoto souhlasu spotřebitelem, s tím, že k těmto údajům mohou být přirazeny i další údaje. Aktuální informace o zpracovateli jsou dostupné na adrese sídla společnosti nebo e-mailové adrese: info@mejvy.eu. Spotřebitel bere na vědomí, že má právo na informace dle § 11 a § 21 zák. č. 101/2000 Sb.

  • Po dobu aktivní registrace získává zákazník slevu na objednávku ve výši 5% z výšivky, nebo nášivky a textilu na něj aplikovaných.
  • Zákazník je povinen sdělit požadavek započtení slevy ihned při objednávce. Pozdější uplatnění slevy nebude ze strany společnosti zákazníkovi uznána.
  • Slevy není možné kombinovat s jinými slevami, nebo vouchery.
  • Zákazník může kdykoli souhlas odvolat a společnost je povinna nejpozději do 3 pracovních dnů z databáze zákazníka vyřadit.
  • Slevy udělené na základě registrace nelze vymáhat právní cestou.